Top

Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında sanayi alanında üretim aşamasındaki eksikliği hissedilen özel parça imalatı ve makine yedek parça üretimi ve CNC parça imalatı faaliyetlerine başlamıştır.
Firmamız ilke olarak güven, kalite ve müşteri memnuniyetini kendine hedef edinmiştir. Bu amaçla ürünlerin tasarım ve üretiminde yüksek kaliteye daha kısa sürede ve düşük maliyetle üretimini sağlayacak projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.
Farkımız, Kaliteli ürün ve zamanında teslimat.

Firmamız müşterilerinin isteklerine ve üretim adetlerine cevap verebilmek için gerekli makine yatırımlarını yaparak üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir. Başlıca hizmetlerimiz; CNC torna parça imalatı, Özel Makine Üretimi, Fason klavuz çekme.

Vizyonumuz


Kendi alanında lider konumda olmak,
Şirketimizi günün koşullarına hazırlarken, gelecekte de sektöründe aranan bir firma haline getirmek için çalışmak,
Sürekli gelişen bir firma olmak,
Müşteri memnuniyetini göz önüne alan ve sağlayan bir şirket haline gelmek,
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.
Ve makine sektöründe Türkiye’de bir marka olmaktır.

Misyonumuz


Faaliyette bulunduğumuz sektörde tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.
Belgelerimizi İncelemek İçin Tıklayınız...

Belgelerimizi İnceleyerek Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Whatsapp Whatsapp